Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.04.2021 15:37
Game Pass
2186V

Outriders to dopiero początek. Xbox Game Pass otrzyma w przyszłości kolejnego wysokobudżetowego shootera

Posiadacze Xbox Game Pass mają powody do radości. Zasłużony insider zdradził, że Phil Spencer szykuje kolejnego wysokobudżetowego shootera, którego premiera odbędzie się w ww. usłudze.

W połowie marca tego roku dowiedzieliśmy się, że Microsoft zadbałOutriders w Xbox Game Pass. Wiadomość ta ucieszyła posiadaczy konsol Xbox, którzy za śmieszne pieniądze mogą od pierwszego kwietnia wypróbować kooperacyjną strzelankę z zaimplementowaną fabułą od rodzimych deweloperów.

Jak podaje Nick Baker, znany szerzej jako Shpeshal Ed, w najnowszym odcinku podcastu XboxEra (moment 1:19:00): usługa Microsoftu otrzyma w nadchodzących miesiącach kolejnego shootera, którego spokojnie możemy zaliczyć do kategorii wysokobudżetowych gier.

Trudno powiedzieć, o jaką grę chodzi, ale patrząc na sytuację z Outriders - Phil Spencer nie szczędzi pieniędzy i robi wszystko, aby zachęcić każdego posiadacza Xboksa One czy Series X|S do zakupu Game Passa. Trudno stwierdzić, jaką grę Baker ma na myśli, bo obecnie jedynymi "pewniakami" na jesień jest nowy Battlefield i Call of Duty, a te - na 99% - do Game Passa na premierę nie trafią.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/major-aaa-third-party-shooter-is-coming-to-xbox-game-pass-later-this-year-aEt1y6v8rpi8

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix