Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.04.2021 10:57
Sam & Max: This Time It’s Virtual! PS VR
418V

Sam & Max: This Time It's Virtual trafi na PC i PlayStation VR

Gatunek klasycznych przygodówek point & click zdawać by się mogło wymarł na dobre i nie będzie miał dobrej okazji do powrotu w główny branżowy nurt. Jak się jednak okazuje, wirtualna rzeczywistość jest idealnym środowiskiem do tego typu produkcji.

Miłośnicy świetnej pary komediantów w postaci Sama i Maksa, bardzo ciepło przyjęli wiadomość o ich powrocie w środowisku wirtualnej rzeczywistości i z niecierpliwością oczekują kolejnych informacji na ich temat.

Pierwotnie ogłoszona latem 2020 roku gra Sam & Max: This Time It’s Virtual! miała być tytułem na wyłączność dla gogli Oculus Quest, czyli najpopularniejszej obecnie zabawce do obsługi VR-u na rynku. Teraz zaś ujawniono, że zespół HappyGiant podpisał umowy wydawnicze z nowymi partnerami i pod koniec tego roku zabawni policjanci trafią na Steam, a co za tym idzie ich opowieść przejdziemy na każdym obsługiwanym przez platformę Valve sprzęcie do wirtualnej rzeczywistości.

W 2022 roku zaś Sam & Max powrócą na PlayStation VR, choć nie wiadomo jeszcze czy będzie to pierwsza czy druga iteracja gogli od Sony. Poniżej zaś możecie obejrzeć rozgrywkę z aktualnej wersji.

Tagi: HappyGiant psvr Sam & Max: This Time It’s Virtual! Steam VR