Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.04.2021 17:01
Outriders
3717V

Outriders ciepło przyjęty przez recenzentów i chłodno przez graczy

Outriders zostało ocenione przez graczy i recenzentów. Ci pierwsi są zawiedzeni serwerami Square Enix, a drudzy zachwyceni jakością, którą zaoferowało People Can Fly.

Outriders zadebiutowało na rynku dokładnie dwa dni temu, lecz kody recenzenckie zostały wysłane do redakcji na tyle późno, że przed premierą nie było nam dane przeczytać recenzji najnowszego projektu People Can Fly.

Redaktorzy niektórych serwisów zarwali nockę z Outriders i opublikowali wczoraj swoją opinię na temat omawianego tytułu. Można śmiało rzec, że są one dość pozytywne:

  • HobbyConsolas 8.5/10
  • Gamers Heroes 8/10
  • GameSpot (wstępna ocena - recenzja wciąż w przygotowaniu) - 8/10

Recenzja w przygotowaniu widnieje także w GameInformer i PCGamer. Autorka z pierwszego portalu jest zadowolona z Outriders mówiąc, iż pozycja jest przyzwoitą mieszanką różnych gatunków. Jednak redaktor z serwisu skupiającego się na komputerach osobistych jest lekko zawiedziony grą Polaków pisząc, iż czeka, aż wszystko zacznie się rozkręcać.

Warto wspomnieć o tym, że Outriders nisko oceniają gracze - nie dlatego, że jest to słaba gra, a dlatego, że twórcy nie przygotowali odpowiednich serwerów. Bardzo często zdarza się, że wykonując jakieś zadanie, zostaniemy wyrzuceni do menu. Co więcej, przez serwery zdecydowano się także wyłączyć - do momentu rozwiązania problemu - opcję cross-playu, co nie spodobało się odbiorcom mającym znajomych, którzy posiadają sprzęt od innej firmy.

Korzystając z okazji, zachęcam do sprawdzenia naszego poradnika, który na bieżąco jest aktualizowany.

Źródło: Opracowanie własne, metacritic.com

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix