Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2021 18:43
Czaszka z Outriders
711V

Outriders na premierowym zwiastunie. People Can Fly zaprasza do gry

Serwery Outriders są już dostępne dla wszystkich graczy. People Can Fly zaprasza do sprawdzenia nowego IP i z tej okazji możemy zerknąć na premierowy zwiastun. Materiał wprowadza śmiałków w nowy świat, a jednocześnie deweloperzy przypominają o dostępnej wersji demonstracyjnej.

Outriders jest już dostępny na wszystkich platformach oraz gracze mogą zapoznać się z tytułem w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Twórcy wciąż zachęcają do swojego nowego IP i zaprezentowany zwiastun premierowy w dobry sposób wprowadza w uniwersum.

Bohaterowie otrzymują potężne moce, z których trudno zrezygnować. Potęga dodatkowo zachęca do odkrywania swoich talentów i podczas opowieści z Outriders będziecie mogli swobodnie rozwijać bohaterów. Deweloperzy zadbali o rozbudowany system progresji, który powinien zostać ciepło przyjęty przez wielu graczy.

Zamierzacie sprawdzić Outriders? Pamiętajcie o naszym wciąż tworzonym poradniku, który będzie systematycznie powiększany o nowe treści. Nasza redakcja przygotowuje też recenzję, ale w obu sytuacjach – potrzebujemy czasu, by móc podzielić się wrażeniami z całej gry.

Studio przypomina jednocześnie, że niezdecydowani mogą wciąż zapoznać się z wersją demonstracyjną, która dobrze prezentuję tytuł.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Outriders People Can Fly premierowy trailer Square Enix