Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.04.2021 08:30
Wiedźmin od Netflix aktorzy
2109V

Wiedźmin od Netflix pokaże młodego Geralta. Poznaliśmy nowych aktorów na drugi sezon seriali

Wygląda na to, że w drugim sezonie "Wiedźmina" od Netflixa dane nam będzie zobaczyć retrospekcje z dwoma znanymi bohaterami - Geraltem oraz Vesemirem.

Jak poinformowano nas kilka dni temu, prace nad drugim sezonem Wiedźmina od Netflixa dobiegły końca. Nie dziwi więc fakt, że od jakiegoś czasu ciągle pojawiają się nowe doniesienia z planu produkcyjnego. Głośno było choćby o zdjęciach, które przedstawiały Dziki Gon, a także o kolejnych aktorach, którzy zostali zatrudnieniu do produkcji. I trzeba mieć świadomość, że informacji będzie coraz więcej.

A pierwszą z nich jest bez wątpienia to, że w nadchodzącym sezonie przyjdzie nam zobaczyć młodsze wersje Geralta z Rivii oraz Vesemira! Sceny związane z dawnymi latami mają być przedstawione w formie retrospekcji. I warto zaznaczyć tu, że już w poprzednim sezonie mogliśmy oglądać małego Geralta - grał go wtedy Tristan Ruggeri. Nowa wersja będzie jednak prawdopodobnie kilka lat starsza, albowiem wejdzie w nią Alexander Squires (po lewej na zdjęciu poniżej).

Jeśli chodzi natomiast o Vesemira, w niego wcieli się James Baxter (wiedzieliśmy wcześniej o jego dołączeniu do obsady, ale dotychczas nie podano, kogo zagra). Zrodziło to oczywiście możliwość, iż ów mógłby również podłożyć głos mentorowi Geralta w animowanej produkcji "Wiedźmin: Zmora Wilka", która ma mieć miejsce przed wydarzeniami znanymi z sagi od Pana Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin od Netflixa

Źródło: https://redanianintelligence.com/2021/03/31/the-witcher-to-show-young-geralt-and-young-vesemir-in-season-2/

Tagi: geralt Netflix Vesemir Wiedźmin