Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2021 21:15
Disco Elysium
1134V

Disco Elysium nadal zmierza na PS5 i PS4. Gra zadebiutuje w marcu

Twórcy z ZA/UM wciąż nie podali ostatecznej daty premiery Disco Elysium w wersji na PS5 i PS4, ale okazuje się, że szczegóły zostaną opublikowane w najbliższych dniach. Gra ma wciąż trafić na rynek do końca marca.

Disco Elysium to jedna z najlepszych gier 2019 roku, która została doceniona przez graczy oraz dziennikarzy. Tytuł w wersji na PC zdobył oceny na poziomie 91% i jest to bez wątpienia jeden z najlepszych izometrycznych RPG-ów ostatnich lat.

Sony w grudniu potwierdziło, że Disco Elysium zmierza na PlayStation 4 i PlayStation 5, a nawet otrzymaliśmy wstępne szczegóły dotyczące produkcji, ale wciąż brakuje nam jednego – daty premiery.

Fani jednak nie muszą się martwić, ponieważ Disco Elysium zmierza na konsole Sony i produkcja zadebiutuje jeszcze w marcu. Studio najwidoczniej chciało mieć pewność, że zakończy wszystkie prace i wrzuci na rynek dopracowaną pozycję, więc wciąż nie przedstawiło konkretów.

Disco Elysium będzie dostępne na urządzeniach Japończyków w przeciągu dwóch najbliższych tygodni, a w najbliższych dniach poznamy ostateczne szczegóły premiery.

Źródło: https://www.psu.com/news/disco-elysium-ps5-and-ps4-release-date/

Tagi: Disco Elysium ZA/UM