Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2020 15:37
Spiral: From the Book of Saw
1564V

Piła z nowym początkiem. Spiral na pierwszym zwiastunie

„Duchowy spadkobierca Piły”, „nowy początek” lub „pełny reboot” - tak określany jest „Spiral: From the Book of Saw”, który właśnie otrzymał pierwszy zwiastun. W filmie wystąpią Chris Rock oraz Samuel L. Jackson.

Seria „Piła” zebrała w swoim czasie wiele pochwał od fanów gatunku, ale od pewnego czasu twórcy borykali się z dużymi problemami. Każdy kolejny film nie potrafił zapewnić oczekiwanych emocji, więc zdecydowano się na pełny reboot

Spiral: From the Book of Saw” otrzymał właśnie pierwszy zwiastun i tym razem opiekunem marki został Chris Rock – aktor znany z takich produkcji jak „Wykiwać klawisza”, „Duże dzieci”, lub „Zgon na pogrzebie” został producentem wykonawczym i jednocześnie występuje w filmie.

W „Spiral: From the Book of Saw” zobaczymy jeszcze między innymi Samuela L. Jacksona oraz Maxa Minghellę, a pierwszy zwiastun jest zdumiewająco dobry. Nie widzimy tutaj kolejnych pułapek, a twórcom udało się zachować najlepsze na premierę. Nie zapomniano jednak o odpowiedniej muzyce (fani „Piły” na pewno dobrze pamiętają!), a ostatnia scena potwierdza, że oglądamy produkcję na podstawie znanej serii.

Premiera „Spiral: From the Book of Saw” odbędzie się 15 maja.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film piła Spiral: From the Book of Saw trailer zwiastun