Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2021 14:25
Cień i kość
624V

Cień i kość na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje ciekawą historię

Netflix może w kwietniu zapewnić kawał interesującej i efektownej historii. Platforma właśnie zaprezentowała pełny zwiastun „Cień i kość” i produkcja wyróżnia się na tle wielu projektów streamingowej platformy.

Wczoraj Netflix potwierdził pełne zestawienie premier na kwiecień i na liście nie mogło zabraknąć historii przygotowanej na podstawie powieści „Cień i Kość”, za którą odpowiada Leigh Bardugo. Pisarka została producentką wykonawczą serialu, którego reżyserem został Eric Heisserer.

W zeszłym miesiącu Netflix opublikował teaser wydarzeń, a dzisiaj otrzymaliśmy pełny zwiastun, który lepiej prezentuje między innymi główną bohaterkę. Alina Starkov odkryje w sobie tajemniczą moc, dzięki której będzie mogła wpłynąć na losy świata.

Cień i kość” trafi na serwery streamingowej platformy już 23 kwietnia i fani propozycji z gatunku science-fiction powinni szykować się na ciekawą opowieść. Najnowszy materiał potwierdza, że nie będzie to typowa budżetówka, więc może w tym wypadku zostaniemy pozytywnie zaskoczeni i otrzymamy przygodę na wysokim poziomie? Sprawdźcie zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cień i kość Netflix serial