Iza Łęcka Iza Łęcka 30.03.2021 09:39
Lucyfer Netflix
868V

Lucyfer z datą premiery sezonu 5B. Netflix potwierdza atrakcje

Entuzjaści „Lucyfera” powinni szykować wolne wieczory na kolejne odcinki. Netflix ogłosił, że już w maju możemy się spodziewać drugiej części następnego sezonu. Tom Ellis ponownie zawita na platformę SVOD.

Widzowie korzystający z oferty Netflixa nie mogą narzekać na brak interesujących produkcji. Po pewnym przestoju we wcześniejszych ofertach, kwietniowe nowości zapowiadają się całkiem obiecująco - nadciągają między innymi „Kowboj na betonowej prerii”, „Joker”, a także seriale „Cień i kość” oraz „Wąż”. Co więcej, przedstawiona została niespodzianka dla fanów „Lucyfera”.

„Lucyfer” to serial, który zadebiutował na ekranach w 2016 roku. Pierwotnie historia była produkowana przez Fox, jednak po trzech sezonach stacja ogłosiła anulowanie pozycji. Sympatykom specyficznych przygód króla piekła urzędującego na Ziemi z pomocą przyszli włodarze Netflixa. Miesiąc po owym ogłoszeniu streamingowy gigant poinformował o przejęciu praw do serialu i rozwijaniu „Lucyfera”. Obecnie widzowie czekali na wskazanie daty premiery kolejnej części 5. sezonu - wcześniej potwierdzono także prace nad następnymi epizodami. Nie wiadomo jednak, czy fani opowieści mogą liczyć na 7 sezon.

Wczoraj Netflix potwierdził, że nowe odcinki „Lucyfera” zadebiutują 28 maja. 5. sezon będzie w sumie zawierał 16 epizodów. W oczekiwaniu  na to ogłoszenie widzowie musieli nieco uzbroić się w cierpliwość, jednak miejmy nadzieję, że przygody Lucyfera Morningstara okażą się równie interesujące, jak poprzednie. 

Źródło: Twitter: NetflixPL

Tagi: Lucyfer Netflix netflix polska serial