Iza Łęcka Iza Łęcka 30.03.2021 07:00
Cyberpunk 2077
7740V

Cyberpunk 2077 na porównaniach po aktualizacji 1.2. Sprawdźcie działanie gry CD Projekt RED

Czekając na patch 1.2 do Cyberpunka 2077 trzeba było uzbroić się w cierpliwość, jednakże ponad 500 wprowadzonych zmian rzeczywiście wpłynęło na jakość rozgrywki. Pierwsi gracze prezentują produkcję CD Projekt RED, pokazując konkretne porównania.

Polscy deweloperzy poświęcili sporo czasu, by dostarczyć na rynek okazałą aktualizację do Cyberpunka 2077 – niektórzy użytkownicy musieli pobrać ponad 40GB danych. Dla wielu sympatyków CD Projekt RED opisywany patch miał szczególne znaczenie, bowiem był częścią planu naprawy gry, która zgodnie z założeniami miała znacznie lepiej działać na PlayStation 4 i Xboksach One.

Przygoda w Night City była dobrze odbierana przez graczy korzystających z mocnych PC, a także oferowała rozgrywkę na poprawnym poziomie na PlayStation 5 i Xboksach Series X (wsteczna kompatybilność). Nie jest żadną tajemnicą, że spory problem stanowiło wydanie na PlayStation 4 i Xboksa One, które miało całą serię bolączek i niedoróbek, jakie najbardziej zasługiwały na uwagę twórców.

Deweloperzy przedstawili ponad 500 zmian, dlatego nie trzeba było zbyt długo czekać, by zapoznać się z pierwszymi porównaniami Cyberpunk 2077. W Sieci zawitały materiały, które ukazują, jak futurystyczna produkcja Polaków radziła sobie przed łatką, a także po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077