Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2021 17:19
Obi-Wan Kenobi
818V

Star Wars Obi-Wan Kenobi coraz bliżej. Disney podał obsadę oraz potwierdza rozpoczęcie prac na planie

„Obi-Wan Kenobi” to kolejna wielka opowieść przygotowywana dla Disney+. Już w kwietniu aktorzy trafią na plan, więc korporacja przedstawiła pełną listę aktorów zaangażowanych w produkcję. Sprawdźcie zestawienie.

Widzowie Disney+ nie mogą narzekać na brak głośnych seriali. Po dwóch sezonach „The Mandaloriana” (poznajcie nasze wrażenia), zakończeniu „WandaVision” (przeczytajcie recenzję), właśnie trwa emisja „Falcon i Zimowy Żołnierz”, a Disney przygotowuje się do produkcji kolejnej wielkiej opowieści.

Korporacja potwierdziła dzisiaj, że w kwietniu rozpoczną się prace na planie „Obi-Wan Kenobi”, czyli najnowszej propozycji z uniwersum Star Wars. Głównym bohaterem zostanie oczywiście Ewan McGregor, ale możemy mieć pewność, że w ważną postać dla całej serii wcieli się również Hayden Christensen.

Akcja serialu rozgrywać się będzie 10 lat po filmie „Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów”, czyli po tym, jak narodził się Darth Vader. Aktualnie jednak nie otrzymaliśmy wielu dodatkowych szczegółów dotyczących poruszonych wydarzeń.

Warto jednak dodać, że „Obi-Wan Kenobi” będzie samodzielną historią, która ma zakończyć się po jednym sezonie. Reżyserem serialu została Deborah Chow – twórczyni dwóch odcinków pierwszego sezonu „The Mandaloriana”.

Źródło: Twitter: starwars

Tagi: Gwiezdne Wojny Obi-Wan Kenobi Star Wars