Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.04.2021 08:23
Ranking sprzedaży na Steam. Erotyczna parodia gatunku sci-fi walczy z Valheim
1707V

Ranking sprzedaży na Steam. Erotyczna parodia gatunku sci-fi walczy z Valheim

Valve ostatnio udostępniło listę najlepiej sprzedających się gier lutego i nie zabrakło na niej jednej polskiej produkcji - gry stworzonej przez autora animacji do Wiedźmina 3. Sprawdźmy teraz, jak sytuacja wyglądała w ostatnich dniach.

Valheim cały czas jest absolutnym bestsellerem na Steam. Pod tym względem nie zmieniło się wiele w porównaniu z poprzednimi tygodniami. "Survival wikingów" wciąż rządzi w rankingu sprzedaży na platformie cyfrowej Valve. Przy okazji dla fanów Valheim ciekawa informacja. Jeden z modderów właśnie wydał pakiet 255 tekstur HD w bardzo wysokiej jakości - właśnie do Valheim. Pliki Coco's Texture Pack czekają na was na portalu NexusMods. 

Drugie miejsce w rankingu przypadło dopiero co debiutującej produkcji. Subverse trafiło do sprzedaży 26 marca na Steam i od razu podbiło serca graczy, wskakując na drugie miejsce rankingu sprzedaży Steam. Mowa tu o grze erotycznej, przeznaczonej wyłącznie dla osób od 18 roku życia, która stanowi parodię gatunku science-fiction i oferuje gameplay w klimatach taktycznego RPG-a (turowy system walki na szachownicowym polu).

Warto też zwrócić uwagę na powrót do TOP 10 Wiedźmina 3 oraz Cyberpunka 2077. Ten drugi tytuł CDP RED uplasował się na 10 miejscu rankingu sprzedaży na Steam.

Ranking sprzedaży gier na Steam (ostatni tydzień):

  1. Valheim
  2. Subverse
  3. Valve Index VR Kit
  4. Half-Life: Alyx
  5. Outriders
  6. Grand Theft Auto 5
  7. It Takes Two
  8. Counter-Strike: GO - Operation Broken Fang
  9. Wiedźmin 3: Dziki Gon
  10. Cyberpunk 2077

Źródło: https://www.bluesnews.com/s/220593/steam-top-10

Tagi: sprzedaż Steam subvserse