Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.03.2021 14:09
Dark Souls 2 jak sprzed downgrade'u. Mod upiększający oświetlenie wygląda imponująco
1924V

Dark Souls 2 jak sprzed downgrade'u. Mod upiększający oświetlenie wygląda imponująco

Marka Dark Souls cały czas przyciąga do siebie miliony graczy - również w swoich starszych wydaniach. Niektórzy fani angażują się w tworzenie niesamowitych modów do tej serii.

Jednym z takich bardzo zaangażowanych fanów jest Stayd, który pracuje nad modem "Lightning Overhaul" do Dark Souls 2. Pecetowa modyfikacja wprowadzi szereg zaawansowanych zmian do systemu oświetlenia z rzeczonego hitu FromSoftware.

Pierwsze udostępnione screenshoty z włączonym modem Stayda robią imponujące wrażenie. Wygląda na to, że mod Lightning Overhaul będzie jedną z najciekawszych przeróbek wizualnych, jakich doczekało się Dark Souls 2. Niestety nie poznaliśmy jeszcze jego terminu premiery. Twórcę można wspierać na Patreonie.

Stayd napisał, że próbuje odtworzyć oświetlenie z wczesnego, gameplayowego pokazu Dark Souls 2. Finalnie deweloperzy wykonali downgrade, rezygnując z takiego poziomu graficznego, tak by uzyskać lepszy framerate na konsolach Sony i Microsoftu.

W naszej galerii czekają na was screenshoty z rzeczonego moda, a poniżej filmik przypominający o tym, jak Dark Souls 2 miało wyglądać wg pierwszych gameplayowych materiałów.

Źródło: https://wccftech.com/dark-souls-2-graphics-lighting-mod-flames-of-old-screenshots/

Tagi: Bandai Namco Dark Souls II From Software