Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.03.2021 18:30
Cyberpunk 2077
2927V

Cyberpunk 2077 na Steamie otrzymuje negatywne oceny przez brak patcha 1.2

Gracze tracą cierpliwość i wstawiają Cyberpunkowi 2077 negatywne oceny na Steamie - wszystko przez brak patcha 1.2.

Wciąż nie otrzymaliśmy patcha 1.2 do Cyberpunk 2077 i jak możemy zauważyć na Steamie - posiadacze gry powoli tracą cierpliwość pokazując CD Projekt RED, że nie dotrzymują składanych w styczniu bieżącego roku obietnic.

Patch 1.2 mający wprowadzić sporo zmian miał pierwotnie pojawić się na serwerach maksymalnie do końca lutego - jest już koniec marca, a o rzeczonej aktualizacji wiemy tylko tyle, że jest obecnie testowana i powinna zostać wprowadzona na dniach. Dla przypomnienia, zajmie się ona naprawieniem spawnu policji w trakcie starć na ulicach Night City, a także poprawieniem modelu jazdy.

Posiadacze tytułu na platformie Steam zaczynają zmieniać swoje oceny z pozytywnej na negatywnej, pisząc:

Czy aktualizacja 1.2 kiedykolwiek nadejdzie? Nie widzę jej od połowy marca - napisał m0xy_

Pora zacząć produkować gry za swoje bo pre-orderowanie najwyraźniej za bardzo rozpuszcza twórców, których później ciężko zachęcić do pracy nad poprawkami. Obiecywali aktualizację 1.2 w drugiej połowie Marca, co zaraz okaże się ostatnim jego dniem albo przełożeniem o KOLEJNY miesiąc. Żenujące. Zero szacunku do takiego postępowania. Nic nie kupię już od nich w pre-orderze. - oznajmił HiNDUQSH

A to tylko dwie z kilkudziesięciu negatywnych opinii napisanych przez brak patcha 1.2 w tymże tygodniu. W ostatnich 30 dniach ponad 8,7 tysiąca graczy wystawiło grze opinię na rzeczonej platformie - 58% z nich było pozytywnych, co nie wygląda zbyt dobrze.

Źródło: Opracowanie własne

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077