Serial Cleaners na rozgrywce. Gracze pobrudzą sobie rączki

Gry
786V
Serial Cleaners na rozgrywce. Gracze pobrudzą sobie rączki
Wojciech Gruszczyk | 26.03.2021, 00:12

Draw Distance przypomina światu o swojej wielkiej marce. Twórcy na Future Games Show zaprezentowali pierwszy fragment rozgrywki z Serial Cleaners, który ponownie pozwoli graczom czyścić miejsca zbrodni. Zobaczcie materiał.

Serial Cleaners zostało zapowiedziane kilka miesięcy temu, ale w końcu mamy okazję spojrzeć na materiał wideo pokazujący fragmenty rozgrywki. Draw Distance zmienia odrobinę oprawę, ale założenia gry nie będą odbiegać znacząco od oryginału – śmiałkowie ponownie wcielą się w „sprzątacza”, ale teraz nasze misje wykonamy w Nowym Jorku lat 90. XX wieku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Draw Distance wyraźnie odświeża grę, co może pozytywnie wpłynąć na odbiór propozycji, jednak na większą prezentację musimy zaczekać. Dobrze jednak patrzy się na Serial Cleaners, ponieważ pierwsza pozycja pomimo dobrych ocen nie cieszyła się należytym zainteresowaniem.

Opublikowany dzisiaj trailer przedstawia jedną z nowych map, która była inspirowana filmem Fargo. Deweloperzy zaprezentowali również jedną z zupełnie nowych postaci: Psycho. W zwiastunie pojawia się także znany z pierwszej części gry Bob C. Leaner.

Źródło: własne

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper