Future Games Show zaprezentuje ponad 40 gier. Oglądajcie z nami pokaz

News
1080V
Future Games Show zaprezentuje ponad 40 gier. Oglądajcie z nami pokaz
Wojciech Gruszczyk | 25.03.2021, 22:22

Już dzisiaj odbędzie się bardzo ciekawe wydarzenie, które może zainteresować wielu graczy. Na Future Games Show zobaczymy ponad 40 produkcji przygotowanych przez deweloperów z całego świata. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Pierwsze Future Games Show odbyło się w zeszłym roku i wydarzenie cieszyło się bardzo dużą popularnością. W 2021 roku będziemy świadkami kilku takich imprez, a pierwsza (wiosenna) edycja odbędzie się dzisiaj – start imprezy zaplanowano na 22:45.

Organizatorzy zapowiadają ponad 40 gier na różne platformy i we wszystkich gatunkach ze światowymi premierami. Na pokazie zobaczymy tytuły od takich wydawców jak: Warner Bros. Games, Electronic Arts, Frontier i Team17. Pewniakami są Lord of the Rings: Gollum oraz Quantum Error.

Trudno powiedzieć, na jakie nowości możemy liczyć, ale jeśli zamierzacie oglądać Future Games Show, to zapraszamy do wspólnego komentowania wydarzenia. Na naszym portalu na pewno wspomnimy o najważniejszych prezentacjach oraz pewnie pojawi się podsumowanie zbierające najważniejsze produkcje pokazywane przez FGS.

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper