Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2021 20:55
Xbox Series XS Nacon
1557V

Xbox Series X|S z lepszą jakością rozgrywki w kolejnych grach. Microsoft przedstawia szczegóły 3 tytułów

Microsoft potwierdził pozytywną wiadomość dla posiadaczy Xboksów Series X|S. Kolejne produkcje wykorzystują moc najnowszych konsol amerykańskiej korporacji i gracze mogą liczyć na lepszą jakość rozgrywki w Monster Truck Championship, Hunting Simulator 2 i Tennis World Tour 2.

Microsoft rozpoczął dzisiaj testowanie nowych funkcji Xboksów Series X|S oraz Xboksa One, a dodatkowo gracze mogą zapoznać się z serią ulepszonych produkcji. Firma potwierdziła, że trzy gry wydawane przez Nacon będą działać i wyglądać lepiej na nowych konsolach amerykańskiej korporacji.

Tenis World Tour 2 - Complete Edition to „pierwszy tenis stworzony dla konsol Xbox Series X|S”. Twórcy potwierdzili, że gra zawiera wiele ulepszeń technicznych, poprawioną grafikę, wsparcie ray tracingu oraz znacząco skrócone ekrany wczytywania. Gra na Xboksie Series X zadziała w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a na Xboksie Series S w 1440p i 60 fps.

W Hunting Simulator 2 zadziała podobnie, jak w przypadku wcześniej wymienionej gry – także i tutaj możemy liczyć na 4K+60fps na Xboksie Series X oraz 1440p+60fps na Xboksie Series S.

Natomiast Monster Truck Championship otrzyma ulepszoną grafikę i twórcy dopracowali wszystkie areny. W przypadku specyfikacji otrzymamy identyczny zestaw jak wcześniej – 4K+60fps na najmocniejszej konsoli oraz 1440p+60fps na najmniejszym Xboksie w historii.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/03/24/three-nacon-publisher-games-now-optimized-for-xbox-series-xs/

Tagi: Hunting Simulator 2 Monster Truck Championship Nacon Tennis World Tour 2 xbox series x|s