Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2021 18:21
Diablo 2
1741V

Diablo 2 Resurrected wkrótce z pierwszą betą? Blizzard wrzuca pliki i szuka chętnych do gry

Blizzard może już wkrótce ogłosić pierwsze testy Diablo 2 Resurrected. Tytuł otrzyma dwie bety, podczas których sprawdzimy wszystkie najważniejsze elementy gry. Na dobry początek otrzymamy możliwość poznania rozgrywki single-player.

Diablo 2 Resurrected zostało ujawnione na BlizzConline i już podczas wydarzenia zapowiedziano testy. Następnie deweloperzy potwierdzili, że zamierzają zorganizować dwie bety – podczas pierwszej wypróbujemy rozgrywkę single-player, a podczas drugiej wskoczymy na serwery multiplayer.

Redakcja Wowhead informuje, że już wkrótce Blizzard powinien przedstawić informacje dotyczące testów. Deweloperzy wrzucili na Battle.net nowe pliki dotyczące testów i assety samego Diablo 2 Resurrected.

Jednocześnie Adam Fletcher napisał na Twitterze, że poszukuje streamerów, którzy zajmują się Diablo 2. Pracownik Blizzarda szuka między innymi speedrunerów.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce pierwsi szczęśliwcy sprawdzą Diablo II: Resurrected. Blizzard potwierdził, że tytuł ma trafić na rynek jeszcze w 2021 roku.

Diablo 2 beta 1

Diablo 2 beta 2

Źródło: https://www.wowhead.com/news/diablo-ii-resurrected-assets-and-internal-alpha-strings-added-in-battle-net-321552

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo II: Resurrected