Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2021 17:59
Monster Hunter Rise
757V

Firma daje wolne z powodu premiery gry. Debiut Monster Hunter Rise to dla niektórych „święto”

Zbliżająca się premiera Monster Hunter Rise sprawi, że pracownicy firmy Mark-on nie muszą przychodzić do pracy. Szef doskonale zdaje sobie sprawę z wielkiego zainteresowania IP, więc wszyscy zainteresowani otrzymają wolne.

Od godziny 16:00 możecie zapoznać się z naszą recenzją Monster Hunter Rise. Pracownicy Mark-on na pewno nie czekali na opinie, by złożyć zamówienia przedpremierowe i szef firmy zdaje sobie sprawę z dużego zainteresowania tym tytułem.

To właśnie z tego powodu 26 marca został w Mark-on uznany za święto – pracownicy nie muszą mierzyć się z wyzwaniami, za które otrzymują wynagrodzenie, a po prostu mogą poświęcić cały dzień na granie. Tak sytuację przedstawił Masaki Hiyama, prezes Mark-on:

„26 marca to data premiery Monster Hunter Rise, a ponieważ można się spodziewać, że nie będziemy w stanie skoncentrować się na naszej pracy, zrobię z tego dnia 'urlop MonHun'”.

Masaki Hiyama potwierdził, że część pracowników chciało i tak wziąć wolne z powodu debiutu Monster Hunter Rise, więc firma postanowiła pójść na rękę i każdy zainteresowany będzie mógł w domu cieszyć się grą.

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/78366/japanese-company-gives-employees-day-off-to-play-monster-hunter-rise/index.html

Tagi: Capcom Monster Hunter Monster Hunter Rise