Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2021 12:36
Overcooked: Jesz ile chcesz po PS5 i XSX ląduje na innych platformach. Remaster kooperacyjnych hitów
430V

Overcooked: Jesz ile chcesz po PS5 i XSX ląduje na innych platformach. Remaster kooperacyjnych hitów

Jedne z najlepszych gier do kanapowego multiplayera właśnie dorobiły się kompletnego wydania na kolejnych platformach po PS5 i XSX.

Chodzi oczywiście o wydanie Overcooked! All You Can Eat ("Jesz ile chcesz" na naszym rynku), które było dotychczas dostępne tylko na PS5.

Hit lokalnej kooperacji w wydaniu Jesz ile chcesz zawiera nie tylko obie części marki Overcooked, ale również wydane do tej serii dodatki. Pograć też można w trybie online na wszystkich dostępnych w grze arenach. Premiera takiego pakietu ma miejsce dzisiaj - równocześnie na PS4, XOne, PC (Steam) i Switch.

Team17 opisuje rzeczone wydanie Overcooked jako remaster. Głównie z tego powodu, że tytuł dorobił się szybszego framerate'u (60 fps), szybszych loadingów (co powinno ucieszyć szczególnie posiadaczy Switch, którzy zmagali się z długimi ładowaniami w pierwotnych wydaniach Overcooked) i szeregu innych, mniejszych optymalizacji.

Team17 zapowiada również, że niedługo wprowadzi opcję cross-play do Overcooked! All You Can Eat.

Źródło: https://www.theverge.com/2021/2/15/22284243/overcooked-all-you-can-eat-switch-steam-ps4-xbox-one-cross-play-multiplayer

Tagi: Ghost Town Games Overcooked! Jesz ile chcesz Sold Out