Resident Evil Village zostanie ponownie zaprezentowany. Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase

News
886V
Resident Evil Village zostanie ponownie zaprezentowany. Capcom zaprasza na Resident Evil Showcase
Wojciech Gruszczyk | 22.03.2021, 18:06

Capcom nie marnuje okazji i jeszcze przed premierą zamierza ponownie zaprezentować Resident Evil Village. Deweloperzy zapowiedzieli kolejny Resident Evil Showcase, podczas którego nie zabraknie nowych fragmentów rozgrywki z oczekiwanego horroru.

Resident Evil Village zadebiutuje na samym początku maja, więc Capcom ma jeszcze tylko kilka tygodni na intensywną promocję gry. Twórcy z samego rana potwierdzili wymagania sprzętowe, zapowiedzieli otwarte testy trybu sieciowego, a następnie ujawnili kwietniowy Resident Evil Showcase.

Na pierwszym pokazie z serii zobaczyliśmy fragmenty rozgrywki oraz przedstawiono ostateczne szczegóły dotyczące dema – w zasadzie pliki zostały udostępnione po zakończeniu wydarzenia. Może i tym razem zostaniemy pozytywnie zaskoczeni?

Aktualnie jednak nie potwierdzono dokładnej daty Resident Evil Showcase #2 – możemy podejrzewać, że show odbędzie się na samym początku miesiąca, by tytuł został zaprezentowany jeszcze przed betą Resident Evil Re:Verse.

Capcom przygotował również całkiem ciekawą niespodziankę dla entuzjastów streamingu i Resident Evil 7 oraz Resident Evil Village zmierzają na Stadię. Premiera odbędzie się w maju, a niektórzy gracze mogą nawet zapoznać się z historią z 2017 roku w ramach abonamentu.

Źródło: Twitter: RE_Games, GoogleStadia

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper