Przemysław Małecki Przemysław Małecki 15.05.2012 01:13
LEGO Batman 2 z podwójną wersją językową
574V

LEGO Batman 2 z podwójną wersją językową

Cenaga ogłosiła dziś oficjalnie, że mający swoją premierę w czerwcu LEGO Batman 2: DC Super Heroes zostanie wydany na PS3, PS Vita i X360 w podwójnej wersji językowej do wyboru - polskiej i angielskiej! 

xxxxx

 

 
 
Batman i Robin powracają w oczekiwanym przez fanów sequelu Lego Batman 2: DC Super Heroes, którego poprzednia część sprzedała się w liczbie podan 11 milionów egzemplarzy. Tym razem bohaterowie łączą swe siły z innymi znanymi postaciami świata DC takimi jak Superman, Wonder Woman, Green Lantern i stają naprzeciw Lexa Luthora oraz Jockera i ich planow zniszczenia miasta Gotham. Zupełnie nowa fabuła połączona z akcją i humorem rodem z gier LEGO sprawią, że tytuł ten spodoba się wszystkim fanom Batmana, niezależnie od swojego wieku. 
 
Cechy gry:
 
-Podwójna wersja językowa na PC, Xbox 360, Playstation 3 oraz Playstation Vita - polska i angielska do wyboru!
-Eksploruj miasto Gotham, poruszając się po nim Batmobilem, Batwingiem lub na wiele innych sposobów
-Używaj wielu nowych umiejętności jak latanie, podczerwień oraz super oddech
-Po raz pierwszy w całej serii LEGO pojawiają się mówiące postacie! Dzięki temu charakteru nabierze zarówno rozgrywka jak i zupełnie nowa fabuła
-Opanuj umiejętności w posługiwaniu się gadżetami takimi jak Electricity Suit lub Power Suit Batmana czy też Hazard Cannon Robina
-Graj razem z przyjaciółmi dzięki trybowi kooperacji zawierającemu split-screen oraz możliwość dołączenia się do gry w dowolnym momencie.

Tagi: cenega LEGO Batman 2: DC Super Heroes lokalizacja polska