Battlefield 6 pozwoli przysypać wrogów gruzem? Fizyka zniszczeń ma wcisnąć graczy w fotel

Gry
6567V
Battlefield 6 pozwoli przysypać wrogów gruzem? Fizyka zniszczeń ma wcisnąć graczy w fotel
Mateusz Wróbel | 19.02.2021, 16:06

Ponownie słyszymy o Battlefield 6, a dokładniej to o destrukcji otoczenia, dzięki której będziemy mogli m.in. zasypać gruzem swoich przeciwników.

Battlefield 6 wciąż nie został oficjalnie zapowiedziany, ale patrząc na coraz większe, wiarygodnie brzmiące wycieki, EA już niebawem powinno uchylić rąbka tajemnicy nt. nowej strzelanki z kultowej serii. Według dotychczasowych doniesień ma ona zostać częściowo udostępniona za darmo, a także zaoferować destrukcję otoczenia na niewyobrażalną jak dotąd skalę.

Szczególnie plotki o tym drugim elemencie nabierają na wadzę. Jeden z deweloperów - jak sam zaznaczył w swoim wpisie - został ostatnio zaproszony na pokaz, w którym przedstawiono mu krótkie filmiki ukazujące niesamowite możliwości tajemniczego silnika. Oczywiście nie powiedział o jaką grę dokładnie chodzi, ale możemy domyślić się po jego dalszych słowach, że ma na myśli Battlefield 6.

Demo technologiczne przedstawiło (w czasie rzeczywistym) twórcy ogromny, szklany budynek, który został zniszczony w taki sposób, aby spaść na ziemię. W wyniku eksplozji na parterze górna część budowli przewróciła się na samochód ciężarowy stojący na placu, wgniatając go w ziemię i przysypując gruzem.

Użytkownik posługujący się pseudonimem FXFreax21 zaznaczył, że Battlefield 6 zaoferuje bardzo realistyczny efekt dymu oraz szczątek. Będziemy mogli także zniszczyć każdy budynek (o ile oczywiście będziemy w posiadaniu wymaganego sprzętu i amunicji) - również te, w których znajdują się nasi wrogowie/sojusznicy, co oznacza, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zasypać ich gruzem.

Źródło: https://gamingintel.com/battlefield-6-leak-reveals-next-gen-destructible-environments/

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper