Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2021 19:59
Deadlight: Director's Cut
651V

Deadlight: Director's Cut za darmo dla posiadaczy gry Deep Silver. Sprawdźcie promocję

Darmowych gier nigdy za wiele? To siadajcie wygodnie i pobierajcie produkcję Tequila Works, która w rozbudowanej wersji jest dostępna za darmo. Tytuł możecie pobrać dzięki najnowszej promocji przygotowanej przez GOG.

Tequila Works to hiszpańskie studio znane najbardziej z Rime oraz Deadlight. Twórcy w ostatnim czasie pracowali nad tytułem dla Stadii, ale możemy podejrzewać, że deweloperzy rozwijają już nową i wciąż tajną pozycję, ponieważ ich ostatnia gra zadebiutowała w 2019 roku. Zanim jednak otrzymamy szczegóły nowej historii, możemy zapoznać się z Deadlight: Director's Cut.

Gra to rozbudowana wersja tytułu z 2012 roku, która doczekała się ulepszonej oprawy czy też nowego trybu. Twórcy wykorzystali opinie zwrotne od społeczności i zajęli się usprawnieniem propozycji.

Teraz Deadlight: Director's Cut jest dostępne za darmo, ale by odebrać pozycję, musicie posiadać w swojej bibliotece jedną z produkcji Deep Silver. Zainteresowani mogą nawet skorzystać z najnowszej promocji – wystarczy za przykładowo 3,99 zł kupić Painkiller: Overdose, by następnie móc odebrać wspomnianą produkcję Tequila Works.

Wszystkie gry biorące udział w ofercie znajdziecie na specjalnej podstronie – warto sięgnąć po między innymi Red Faction za 5,99 zł, Saints Row: The Third – The Full Package za 10,79 zł lub SUPERHOT za 11,99 zł.

Pamiętajcie również o odebraniu darmowej przygody z Epic Games Store.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/deadlight-directors-cut-za-darmo-na-gog-com/

Tagi: Deadlight: Director's Cut Tequila Works