Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2021 18:38
Joel z The Last of Us 2
2189V

The Last of Us 2 z Joelem jako głównym bohaterem. Gameplay pokazuje ciekawą modyfikację

Naughty Dog pracuje nad kilkoma niezapowiedzianymi projektami, ale ostatnią produkcją studia coraz śmielej interesują się gracze. Jeden z fanów postanowił sprawdzić, jak wyglądałby The Last of Us 2, gdyby Joel był głównym bohaterem gry.

Joel odgrywa istotną rolę w scenariuszu The Last of Us 2, ale wielu graczy miało nadzieję, że jego losy potoczą się inaczej. Naughty Dog zdecydowało się na zaskakujący scenariusz, który wciąż zbiera mieszane opinie.

Jeden z graczy postanowił sprawdzić, jak wyglądałaby wielka pozycja studia Sony z Joelem w roli głównego bohatera. Zainteresowany stworzył modyfikację i mógł zagrać jako protagonista pierwszego The Last of Us.

Jest ot oczywiście ciekawy eksperyment i choć gracze nie mogą liczyć, że Naughty Dog zdecyduje się na taki ruch, to jednak nadal mam szczerą nadzieję na fabularną historię, która pozwoli nam lepiej poznać Joela i może nawet jego brata. Deweloperzy mają w swoich rękach wyjątkowe IP i na pewno znaleźliby się sympatycy, którzy chcieliby poznać dodatkowe opowieści rozwijające postacie oraz samo uniwersum.

Aktualnie jednak nie wiemy, nad jakimi projektami pracuje Naughty Dogchoć jednym z tajemniczych prac są zapewne Frakcje do The Last of Us 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II