Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2021 19:32
The Last of Us 2 Multiplayer
993V

The Last of Us 2 Multiplayer wciąż powstaje. Naughty Dog poszukuje projektanta ekonomii

Naughty Dog wciąż nie zaprezentowało sieciowego trybu z The Last of Us 2, ale najwidoczniej Frakcje wciąż powstają. Twórcy poszukują właśnie projektanta ekonomii, który zajmie się dopracowaniem produkcji, by gracze chętnie wracali na serwery.

The Last of Us Part II trafiło na rynek w zeszłym roku i gra zebrała mnóstwo nagród. Mimo to nie możemy zapomnieć, że jeszcze przed debiutem twórcy obiecywali Frakcje, czyli tryb sieciowy, który miał zostać udostępniony po pewnym czasie od premiery.

Za trzy miesiące Sony będzie mogło świętować pierwszą rocznicę The Last of Us 2, ale nadal nie słyszeliśmy jakichkolwiek szczegółów dotyczących rozgrywki sieciowej. Mimo to możemy podejrzewać, że prace nad Frakcjami wciąż trwają, ponieważ deweloperzy poszukują „projektanta ekonomii dla trybu multiplayer”.

Pracownik zajmie się „stworzeniem i dostosowaniem ekonomii gry do progresji” oraz będzie współpracował z całym zespołem odpowiedzialnym za wsparcie produkcji w celu optymalizacji gospodarki oraz będzie reagował na wszystkie potrzeby społeczności.

Jak zawsze w szczegółach nie otrzymaliśmy informacji dotyczących samych trybów, ale jak widać Naughty Dog wciąż pracuje i potrzebuje specjalisty, który zajmie się dopracowaniem rozgrywki. Nowy pracownik ma zaoferować „wspaniałe nagrody” dla graczy, które sprawią, że fani będą chcieli rywalizować w kolejnych spotkaniach.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/03/naughty_dog_recruiting_economy_designer_for_the_last_of_us_2s_multiplayer_mode

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II