Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2021 13:43
The Evil Within
1445V

The Evil Within na PC w Xbox Game Pass „to w zasadzie remaster”. Polacy przygotowali ulepszone NieR Automata

W Xbox Game Pass pojawiła się kolejna świetna produkcja, która w wersji na PC nie prezentowała najlepszej jakości, ale teraz gracze mogą zapoznać się z ulepszonym wydaniem. Według pierwszych opinii, The Evil Within oferowany przez Microsoft ma prezentować jakość remastera.

The Evil Within trafiło do Xbox Game Pass na PC i zaskakuje równie mocno jak NieR Automata. Tytuł Tango Gameworks nie jest zwykłym portem wersji, którą możecie ograć na przykładowo Steam, ponieważ okazuje się, że deweloperzy dopracowali pozycję przed zaproponowaniem jej w usłudze.

Według pierwszych opinii – „The Evil Within w wersji Game Pass to w zasadzie remaster” i słowa te wypowiedział jeden ze speedrunerów, który zajmuje się japońskim horrorem. Twórcy dodali tryb pierwszoosobowy, możliwość regulacji FOV, wariant rozgrywki z nieskończoną amunicją, nowe ikony do trybu FPP, regulację Camera Bob, dopracowano wytrzymałość bohatera (teraz może biegać przez 5 sekund, wcześniej przez 3), dołączono wszystkie DLC, oddzielono listę osiągnięć od Xboksa, a co dla wielu najważniejsze – tytuł działa lepiej.

Jest to naprawdę zaskakujące, że gry mające już swoje lata są ulepszane, by klienci Xbox Game Pass mogli sprawdzić historie w poprawionej wersji.

Aktualnie nie potwierdzono, kto zajmował się ulepszeniem, ale warto dodać, że za nowe wydanie NieR Automata są odpowiedzialni Polacy – to QLOC zajął się stworzeniem wersji, która jest teraz chwalona przez graczy.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/the-evil-within-on-pc-gamepass-windows-store-is-a-new-port-includes-first-person-view-fov-options-new-icons-all-dlc-more.396439/

Tagi: Bethesda Tango Gameworks the evil within