Iza Łęcka Iza Łęcka 19.03.2021 13:36
Maneater na Nintendo Switch
391V

Maneater przypływa na Nintendo Switcha. Znamy datę premiery i szczegóły

Już wkrótce kolejni gracze wcielą się w „drapieżnego pana mórz” i rozpoczną wykonywanie misji na wodach Port Clovis. Koch Media Poland właśnie potwierdziło dobrą wiadomość dla posiadaczy Nintendo Switchów – Maneater posiada ostateczną datę premiery i w maju przypłynie na hybrydową platformę Japończyków.

Maneater to jedna z niespodzianek ubiegłego roku. Nic nie zapowiadało, że tytuł Blindside Interactive może zapewnić tak dobrą zabawę, tymczasem zespół zaoferował „shARkPG”, czyli RPG akcji z rekinem w roli głównej, która zebrała wiele pochwał. Nasz naczelny w recenzji gry nie szczędził kilku pochwał, doceniając nastawienie na eksplorację i rozwój niebezpiecznej kreatury.

Tytuł otrzymał już ulepszenia do nowych konsol, ale najwyższy czas, by zapoznać się z misjami w terenie. Na 25 maja zaplanowano premierę Maneater w wersji na Nintendo Switcha, więc gracze mogą już planować wolny czas na pełnoprawną kampanię upiększoną o zabawną narrację Chrisa Parnella. Użytkownicy zwiedzą 7 regionów, do których można zaliczyć między innymi bagna Gulf Coast, plaże wypoczynkowe, doki przemysłowe i otwarty ocean.

„Zaczynając jako niewinne dziecię żarłacza tępogłowego musisz przetrwać i wygryźć sobie miejsce w zimnym, brutalnym świecie. Zwiedzisz obszerne i zróżnicowane terytoria, w których napotkasz rozmaitych przeciwników - zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych. Zjadając odpowiednie składniki, możesz wbrew naturze ewoluować i rosnąć w siłę. Dobrze się składa, bo aby zemścić się na okrutnym rybaku, który zamordował twoją matkę, musisz stać się legendarnym postrachem wód. Zjadaj, zwiedzaj i się zmieniaj!”

W Polsce Maneater na Nintendo Switcha został wyceniony na 159 zł. Możemy również potwierdzić, że tytuł otrzyma polską lokalizację (napisy).

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media

Tagi: Blindside Interactive Deep Silver Maneater