Iza Łęcka Iza Łęcka 19.03.2021 08:57
Magic Legends
599V

Magic Legends przygotowuje graczy na otwartą betę. Rozbudowany materiał pokazuje wszystkie szczegóły testów

Twórcy Magic Legends przygotowali podsumowanie informacji o otwartej becie. Gracze mogą zapoznać się ze szczegółowym materiałem, który zbiera konkrety dotyczące produkcji i pozwala przygotować się na nadciągającą zawartość.

We wtorek rozpocznie się otwarta beta Magic Legends, dzięki której deweloperzy sprawdzą serwery, a gracze otrzymają możliwość wstępnego zapoznania się z tytułem. W przyszłości produkcja zostanie udostępniona w modelu biznesowym free-2-play, więc entuzjaści bezpłatnego grania już teraz mogą się przekonać, czy warto czekać na premierę.

Wydarzenie odbędzie się wyłącznie na PC, choć Magic: Legends jeszcze w tym roku zadebiutuje również na PlayStation 4 i Xboksach One – dzięki wstecznej kompatybilności posiadacze PlayStation 5 i Xboksów Series X|S także wkroczą w klimatyczny świat.

Na zaprezentowanym filmie Steve Ricossa, producent wykonawczy, skupia się na poszczególnych elementach gry i pozwala przyjrzeć się kolejnym fragmentom rozgrywki. Twórca podkreśla, że zespół mocno inspirował się klasycznym Magic: The Gathering, ale wszystko zostało umiejętnie rozbudowane, by zapewnić jak najlepsze wrażenia. Zadaniem użytkowników będzie ocalenie uniwersum przed największym zagrożeniem, do czego otrzymują do dyspozycji 5 klas postaci. Cryptic Studios zwraca uwagę na budowanie talii zaklęć i podejmowanie szybkich decyzji w trakcie pojedynków. Śmiałkowie mogą przeżyć tę przygodę w grupie dwóch dodatkowych graczy.

Sprawdźcie ostatni fragment rozgrywki prezentujący walki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cryptic Studios Magic: Legends Perfect World Entertainment