Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2021 14:37
Rustler
971V

Rustler oficjalnie zmierza na konsole. Średniowieczne GTA będzie dostępne w dobrej cenie

Grand Theft Horse jeszcze w tym roku zadebiutuje na konsolach Sony, Microsoftu oraz Nintendo. Wydawca właśnie zapowiedział nowe wydanie oraz ujawnił cenę, która na pewno zachęci graczy do zapoznania się z tytułem.

O Rustler informujemy naszą społeczność od końcówki 2019 roku, ale w końcu możemy potwierdzić bardzo ważną wiadomość – „średniowieczne GTA” zmierza na konsole. Twórcy jeszcze nie precyzują daty premiery, ale produkcja zadebiutowała w programie Wczesnego Dostępu na Steam w połowie lutego i ma być rozbudowywana w takiej formie przez „około sześć miesięcy”. Jeśli na drodze nie pojawią się żadne problemy, to w drugiej połowie roku zagramy w pełną wersję na różnych platformach.

Rustler ma trafić na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha i pozycja będzie dostępna w cenie 29,99 dolarów (około 116 zł). Będzie to na pewno bardzo dobre propozycja dla graczy, którzy mają ochotę zapoznać się z tytułem.

Na dobry początek otrzymaliśmy krótki zwiastun, ale nie zawiera on nowych scen – to raczej kilka dobrze znanych fragmentów. Jeśli wcześniej nie słyszeliście o „GTA na koniach”, to przeczytajcie nasze wrażenia ze Wczesnego Dostępu.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/03/medieval-open-world-action-game-rustler-coming-to-ps5-xbox-series-ps4-xbox-one-and-switch-in-2021

Tagi: Games Operators / Modus Games Jutsu Games Rustler (Grand Theft Horse)