Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2021 17:08
Dying Light 2
4986V

Dying Light 2 z prezentacją! Techland zaprasza na pokaz

Od miesięcy czekaliśmy na tę wiadomość. Techland właśnie zaprosił graczy na prezentację Dying Light 2. Jeszcze w marcu otrzymamy nowe szczegóły dotyczące bardzo wyczekiwanej produkcji. Firma opublikowała krótki teaser.

Techland właśnie przerwał zdecydowanie za długą ciszę dotyczącą oczekiwanej przez graczy produkcji. Dying Light 2 żyje i nowe szczegóły dotyczące tytułu poznamy 17 marca, czyli już w najbliższą środę. Deweloperzy aktualnie nie zdradzają szczegółów dotyczących wydarzenia czy też nie wspominają jak długi będzie to pokaz, ale firma przedstawi: „kilka słów na temat procesu rozwoju Dying Light 2”.

Techland ma naprawdę wiele do pokazania i udowodnienia. Nadal nie wiemy, kiedy tytuł zadebiutuje i co najważniejsze – czy trafi jeszcze na dwie generacje? W Sieci nie brakuje głosów, że po problemach Cyberpunka 2077 deweloperzy powinni zweryfikować swoje plany i jeśli jest taka opcja, to rezygnować z wydawania pozycji na starsze platformy. Problemem oczywiście jest baza graczy, ponieważ nadal wielu klientów nie może kupić PlayStation 5 i Xboksów Series X, więc szereg firm decyduje się na wrzucenie pozycji na PS4 i XOne.

Warto przypomnieć, że Dying Light 2 został zaprezentowany na konferencji Microsoftu podczas E3 2018. W dodatku ostatnio pojawiły się niepokojące informacje dotyczące prac nad pozycją.

Będziecie oglądać?

Źródło: Twitter: DyingLightGame

Tagi: Dying Light 2 Techland