Disco Elysium na PS5 i PS4 w marcu. Sony potwierdza ulepszenia i datę premiery

News
1190V
Disco Elysium na PS5 i PS4 w marcu. Sony potwierdza ulepszenia i datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 17.03.2021, 18:11

Sony właśnie podało ostateczną datę Disco Elysium. Gra jeszcze w marcu trafi na PlayStation 4 i PlayStation 5, więc gracze mogą szykować się na jednego z najlepszych izometrycznych RPG-ów ostatnich lat. Tytuł otrzyma kilka ulepszeń.

Bardzo długo czekaliśmy na tę wiadomość, ale Sony właśnie potwierdziło ostateczne szczegóły dotyczące wyczekiwanej premiery. Od 30 marca 2021 roku posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4 będą mogli zapoznać się z Disco Elysium.

Wielka produkcja została specjalnie dostosowana do możliwości kontrolera, a dodatkowo w wersji „The Final Cut” otrzymamy dostęp do nowych zadań, sprawdzimy kolejne miejscówki i podczas przygody napotkamy na zupełnie nowe postacie. Deweloperzy zadbali także o dubbing.

Gra będzie działać na PlayStation 5 w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. W dodatku zespół wykorzystał silnik Tempest Engine, by dopracować dźwięk.

Jeszcze nie znamy ostatecznej ceny pozycji, ale pewnie w najbliższych godzinach Disco Elysium wyląduje na PlayStation Store i zainteresowani będą mogli złożyć zamówienia przedpremierowe. Wkrótce powinniśmy otrzymać większy gameplay, który przedstawi propozycję kolejnym graczom.

Warto przypomnieć, że w 2021 roku pozycja ma trafić również na Nintendo Switcha.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych