Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2021 16:10
Xbox Game Pass EA Play
2038V

Xbox Game Pass zostanie jutro rozbudowany o EA Play na PC. Gracze otrzymają ponad 60 gier

Microsoft ma jeszcze kilka dobrych informacji i właśnie potwierdzono konkretną wiadomość dla klientów Xbox Game Pass na PC. Od jutra użytkownicy otrzymają dostęp do ponad 60 tytułów z katalogu EA Play.

Katalog Xbox Game Pass na Xboksach Series X|S i Xboksie One został w zeszłym roku rozszerzony o tytuły z EA Play. Firma potwierdziła, że potrzebuje dodatkowego czasu, by zapewnić takie atrakcje na PC, ale teraz możemy potwierdzić – gry Electronic Arts będą dostępne dla kolejnych graczy od 18 marca 22:00.

W zestawieniu pojawi się ponad 60 tytułów, między innymi: Star Wars: Squadrons, Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2, Need for Speed Heat, a także pozycje z ulubionych IP: Battlefield, Madden NFL, Command & Conquer i The Sims.

Gracze otrzymają dostęp do katalogu EA Play w ramach Xbox Game Pass dzięki aplikacji EA Desktop – jest to w zasadzie nowy Origin. Zainteresowani muszą się zalogować w programie, następnie połączyć konta (EA i Xboksa) i później gracze będą mogli ściągać wybrane przez siebie tytuły.

Na liście pojawią się między innymi: 

Xbox Game Pass EA Play PC - kilka gier

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/03/17/ea-play-coming-to-pc-for-xbox-game-pass/

Tagi: ea play pc Xbox Xbox Game Pass