Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2020 17:49
Xbox  Game Pass x EA Play - PC
1581V

Xbox Game Pass z EA Play na PC w 2021 roku. Microsoft zmienia plany

Microsoft wciąż rozbudowuje ofertę Xbox Game Pass i od dzisiaj klienci usługi na PC powinni móc zapoznać się z szerokim katalogiem tytułów przygotowanych dla EA Play. Amerykańska korporacja jednak zmieniła plany i połączenie ofert odbędzie się w przyszłym roku.

Od listopada klienci Xbox Game Pass Ultimate mogą grać na konsolach w tytuły z EA Play. Microsoft potwierdził, że jest to długoterminowa oferta przygotowana dzięki współpracy z Electronic Arts.

Natomiast od dzisiaj oferta EA Play powinna trafić do klientów Xbox Game Pass na PC z systemem Windows 10. Microsoft potwierdził, że chciał zaproponować graczom nowe tytuły, ale zdecydowano się zmienić plany.

Korporacja z Redmond chce zapewnić graczom „wspaniałe doświadczenia przez wspólną pracę” z Electronic Arts i obie firmy potrzebują więcej czasu, by zapewnić subskrybentom Xbox Game Pass na komputerach osobistych odpowiednią rozrywkę – połączenie ofert ma odbyć się w 2021 roku.

Trudno powiedzieć, gdzie leży błąd lub co się wydarzyło, ale możemy podejrzewać, że niedogodności pojawiły się na ostatniej prostej – jeszcze kilka godzin temu na Twitterze mogliście dostrzec informacje o dostarczeniu pierwszych tytułów EA do biblioteki.

Warto przypomnieć, że od dzisiaj klienci Xbox Game Pass mogą liczyć na nowe propozycje – Amerykanie w ubiegłym tygodniu przedstawili kolejne pozycje z grudniowej oferty.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/12/15/update-on-ea-play-xbox-game-pass-for-pc-2021/

Tagi: ea play pc Xbox Game Pass xbox game pass pc