Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2021 20:30
Ratchet & Clank
2001V

Gry na PS5 i PS4 prezentowane przez Sony. Sprawdźcie nowości i pamiętajcie o darmowym Ratchet & Clank

Posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4 muszą nadal czekać na premiery wielkich, ekskluzywnych gier, ale nie możemy zapomnieć, że na konsolach Sony wciąż debiutują ciekawe gry. Redakcja PlayStation Access przedstawia najważniejsze premiery i pokazuje ciekawe propozycje.

Z samego rana informowaliśmy naszych czytelników o wielkim pokazie gier z PS5, ale warto teraz skupić się na najnowszych produkcjach. PlayStation Access przestawia nowe tytuł zmierzające w tym tygodniu na dwie konsole Sony.

Gracze tym razem mogą zapoznać się z niezależnym horrorem Mundaun, który zebrał oceny na poziomie 70%, ale powinniście również pamiętać o zręcznościowych i kooperacyjnych wyścigach zatytułowanych Can't Drive This. W grze studia Pixel Maniacs musimy współpracować ze znajomym, ponieważ gdy jedna osoba kieruje szybkim i zwrotnym samochodem, to druga w czasie rzeczywistym zajmuje się stworzeniem toru.

Nie możemy mówić o ogromnym zestawie wyjątkowych tytułów, ale Sony przypomina również o wciąż trwającej promocji, w której znajdziecie wiele ciekawych pozycji. W dodatku nadal możecie pobrać za darmo Ratchet & Clank – jest to oferta w ramach kampanii Play at Home.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowe gry Play at Home ps4 PS5 Ratchet & Clank