Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2021 17:03
GTA 5
2358V

GTA 5 z dużymi problemami na PS4 i XOne. Rockstar zepsuł grę wrzucając obiecaną aktualizację

Zamiast 70% szybszego wczytywania na konsolach, są niespodziewane i duże problemy. GTA 5 i GTA Online przez ostatnią aktualizację nie działają na PlayStation 4 i Xboksie One. Problemy zgłaszają kolejni gracze, którzy nie mogą kontynuować rozgrywki w Grand Theft Auto 5.

Wczoraj informowałem naszych czytelników o ciekawej sytuacji – Rockstar postanowił wykorzystać pracę jednego z fanów, który znalazł sposób, by przyspieszyć wczytywanie rozgrywki w GTA Online o 70%. Gracz otrzymał 10 tysięcy dolarów za pomoc i dzisiaj patch został wprowadzony na serwery.

Jak się jednak okazuje, tylko na PC sympatycy Grand Theft Auto 5 mogą mówić o bezproblemowej rozgrywce. Aktualizacja 1.37 w GTA 5 na PlayStation 4 i Xboksach One powoduje wielkie problemy, z którymi muszą teraz mierzyć się deweloperzy.

Patch nie chce się zainstalować na PS5 (wsteczna kompatybilność), a kolejni gracze z PS4 i XOne narzekają na liczne crashe, przez które nie mogą grać – problem pojawia się w kampanii GTA 5 oraz sieciowym GTA Online.

Możemy podejrzewać, że Rockstar pracuje już nad stosowną aktualizacją, ale jeśli zamierzacie grać wyłącznie w fabularny tryb GTA 5, to lepiej nie pobierajcie aktualizacji.

Źródło: https://twistedvoxel.com/gta-v-title-update-1-54/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North