Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2021 16:32
Wiedźmin 2 Netflix - Philippa Eilhart - Cassie Clare
3918V

Wiedźmin 2 od Netflix z Filippą Eilhart. Znana czarodziejka pojawi się w serialu

W drugim sezonie „Wiedźmina” pojawi się Filippa Eilhart i dzisiaj możemy potwierdzić aktorkę, która wcieli się w tę znaną czarodziejkę. Platforma zdecydowała się zatrudnić Cassie Clare.

„Wiedźmin” ma powrócić na serwery Netflixa jeszcze w tym roku i twórcy właśnie kończą przygotowanie drugiego sezonu oczekiwanego serialu. Zanim jednak Geralt (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan) i Yennefer (Anya Chalotra) pojawią się w nowym zwiastunie, możemy potwierdzić bardzo ważny szczegół – w historii pojawi się Filippa Eilhart.

Redanianintelligence potwierdza, że w czarodziejkę wcieli się Cassie Clare, która rozpoczęła swoją karierę jako piosenkarka i tancerka, pracując w National Youth Theatre przy różnych musicalach. Od czasu do czasu widzowie mogli ją oglądać w filmach i produkcjach telewizyjnych – wystąpiła w między innymi nowym „Aladynie”, ale była to mniejsza rola, która nie została odnotowana w napisach końcowych.

Philippa Eilhart to redańska czarodziejka, która była członkinią Rady, ale zdecydowała się na założenie Loży składającej się z najbardziej utalentowanych i wpływowych czarodziejek. Jest jedną z niewielu magów, która może poszczycić się umiejętnością polimorfii. Ze względu na jej niezwykle ważną rolę w świecie Andrzeja Sapkowskiego, możemy podejrzewać, że Cassie Clare otrzyma dużą rolę w nadciągającym sezonie.

Poniżej możecie sprawdzić showreel:

Sprawdźcie nasze recenzje: „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” oraz „Sky Rojo”.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2021/03/16/the-witcher-casts-philippa-eilhart/

Tagi: Cassie Clare Netflix Philippa Eilhart Wiedźmin