Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2021 10:25
Neymar i Lara Croft w Fortnite
949V

Neymar i Lara Croft w Fortnite. Fabularny zwiastun zapowiada akcję z 6. sezonu – gracze będą tworzyć bronie

Epic Games zaprasza sympatyków intensywnych zmagań na kolejne wydarzenie na serwerach Fortnite. Dzisiaj ruszy szósty sezon w drugim rozdziale rozgrywek, który rozpocznie szereg nowości. W tytule pojawi się piłkarz Paris Saint-Germain – Neymar.

Twórcy Fortnite z wytężeniem pracują nad zapewnieniem kolejnych atrakcji społeczności Battle Royale, co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, w końcu pozycja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Po dołączeniu motywów z „Obcego” czy G.I.Joe, nadszedł czas na następne emocje. Sezon 6 najpewniej okaże się ostatnim w drugim rozdziale, więc deweloperzy nie tracą czasu i dodają nowości.

Zgodnie z ostatnimi plotkami, Neymar Jr. będzie kolejną sławną postacią, która zostanie udostępniona na serwerach Fortnite. Nie wiemy dokładnie, jakie są plany Epic Games odnośnie znanego piłkarza, bowiem te zostaną określone w wkrótce. Możemy jednak oczekiwać, że zmagania zostaną podkręcone.

Po Finale Kryzysu Punktu Zerowego i zabezpieczeniu Punktu, doszło do wyemitowania sporej dawki tajemniczego impulsu, który na nowo ukształtował wyspę, zatem pojedynki będą się rozgrywać na zmienionej mapie. Gracze będą zmuszeni do samodzielnego tworzenia nowych broni – wykorzystując łupy ze zwierząt i znalezione technologie, skonstruują oręż zadający wysokie obrażenia. Do broni pierwotnych, bo o nich właśnie mowa, zaliczyć można między innymi pierwotny karabin, rewolwer oraz potężne łuki. By przetrwać niebezpieczeństwo, zamiast zabijać zwierzynę, można przystąpić do jej oswajania. Deweloperzy zapewniają, że „najstraszniejsze drapieżniki dopiero się wyklują...”

„Po wyspie rozrasta się strefa pierwotna, nietknięta przez nowoczesną technologię. W jej centrum znajduje się iglica wraz z otaczającą wioską. Czyhająca w cieniu iglicy dzicz objęła lokacje wyspy, takie jak Kolosalny Kwartał i Kościane Krańce. Jeśli wyruszysz poza skraj strefy pierwotnej, odnajdziesz chronione przez tajemnicze siły Iglice-Strażników”.

Na więcej szczegółów dotyczących występu Neymara Jr trzeba jeszcze zaczekać, jednak obecnie możecie sprawdzić najnowszy, dynamiczny zwiastun, w którym nie brakuje znanych bohaterów.

 

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/chapter-2-season-6

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software