Gry Bethesdy oficjalnie z FPS Boost. Microsoft zdradza szczegóły

Gry
1886V
Gry Bethesdy oficjalnie z FPS Boost. Microsoft zdradza szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 15.03.2021, 17:11

Microsoft nie zwalnia i właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie FPS Boost w pięciu produkcjach Bethesdy. Gracze mogą liczyć, że wybrane pozycje Amerykanów od dzisiaj na Xboksach Series X|S zaoferują podwyższoną liczbę klatek na sekundę. Firma ujawniła konkrety.

Już w weekend otrzymaliśmy wstępne informacje o wsparciu funkcji FPS Boost w grach Bethesdy, a właśnie poznaliśmy ostateczne szczegóły. Amerykańska korporacja na dobry początek postanowiła ulepszyć pięć produkcji, które od dzisiaj zapewnią rozgrywkę w wyższej liczbie klatek na sekundę.

Dishonored: Definitive Edition, The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition, Fallout 4, Fallout 76 oraz Prey będą od dzisiaj działać na Xboksach Series X|S w około 60 klatkach na sekundę – względem klasycznych 30 fps.

Microsoft potwierdza, że w niektórych sytuacjach musiał zająć się przycięciem rozdzielczości oraz w Fallout 4 i Fallout 76 funkcję musimy włączyć ręcznie – nowa opcja nie będzie dostępna automatycznie.

„W niektórych przypadkach, ze względu na wyższe wymagania graficzne związane z technologią FPS Boost, musieliśmy zmniejszyć rozdzielczość gry, by zapewnić jej płynność i świetną rozgrywkę”.

Korporacja podkreśla, że daje graczom pełny wybór i zainteresowani mogą, ale oczywiście nie muszą korzystać z funkcji FPS Boost oraz Auto HDR.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/03/15/five-legendary-bethesda-titles-get-fps-boost/

Komentarze (87)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper