GTA 5 ma szereg ukrytych scen i alternatywne zakończenia. Gracz przedstawia wszystkie tajemnice

Gry
2239V
GTA 5 ma szereg ukrytych scen i alternatywne zakończenia. Gracz przedstawia wszystkie tajemnice
Wojciech Gruszczyk | 15.03.2021, 18:49

Gracze wciąż spędzają wolny czas w wielkiej produkcji Rockstar, która skrywa wiele ciekawych tajemnic. Jeden z sympatyków pozycji postanowił zebrać wszystkie sekretne sceny oraz alternatywne zakończenia i przedstawił wszystko na jednym materiale.

GTA 5 zbliża się do trzeciej generacji, ale produkcja wciąż ciesz się gigantycznym zainteresowaniem i kolejni gracze chętnie zapoznają się z przygodą trzech gangsterów. Jeśli tylko raz mieliście okazję zapoznać się z tytułem, to pewnie ominęło Was sporo alternatywnych scen, które zostały przygotowane przez deweloperów z Rockstar.

Dalsza część tekstu pod wideo

Captain Eggcellent zebrał wszystkie ukryte materiały i jego praca zbiera teraz sporo pochwał, ponieważ okazuje się, że nawet niektórzy fani Grand Theft Auto 5 nie wiedzieli o przedstawionych na materiale dodatkowych scenach.

Oczywiście jeśli w ostatnich latach dość dogłębnie zapoznaliście się z GTA 5, to możecie znać większość przedstawionych fragmentów, ale jestem pewien, że niektórzy znajdą tutaj ciekawe sekrety.

Warto przypomnieć o GTA Remake – praca fanów wciąż elektryzuje graczy, którzy nie mają ochoty dłużej czekać na propozycję Rockstar i chętnie na nowo odkrywają uroki Grand Theft Auto 5.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-gta-online-loading-times-reduced-by-nearly-70-with-a-few-simple-twe-20210302

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper