Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2021 18:21
Undertale i Genesis Noir debiutują w Xbox Game Pass
1242V

Undertale i Genesis Noir debiutują w Xbox Game Pass. Znamy daty premier

Outriders to dopiero początek pozytywnych informacji dla klientów Xbox Game Pass. Microsoft potwierdził dwie kolejne gry, które trafią w marcu do usługi. W obu sytuacjach będziemy mogli mówić o premierach w bibliotece amerykańskiej korporacji.

Po godzinie 16:00 Microsoft potwierdził wrzucenie Outriders do Xbox Game Pass, ale nie możemy zapomnieć, że przed nami druga połowa marca. Pewnie już jutro poznamy pełną listę gier przygotowanych przez Amerykanów dla klientów na następne dwa tygodnie, a tymczasem potwierdzono dwie kolejne pozycje.

Undertale zadebiutuje 16 marca na Xboksach Series X|S i Xboksie One, a zarazem produkcja wyląduje w Xbox Game Pass. Gra trafiła już na inne platformy, gdzie została doceniona przez wielu graczy. Twórcy zadbają o ekskluzywną zawartość dla klientów Microsoftu.

Natomiast Genesis Noir jeszcze nie zadebiutował, ale już 26 marca przygodówka stworzona w klimatycznej oprawie zostanie udostępniona w Xbox Game Pass. Twórcy ze studia Feral Cat Den chcą zaproponować graczom swoją interpretację na „Wielki Wybuch” – w tym wypadku główny bohater chce uratować ukochaną przed śmiercią.

Pamiętajcie, że to dopiero początek, a Xbox Game Pass w następnych dniach otrzyma jeszcze kilka zacnych tytułów. Wkrótce na naszym portalu poznacie pełne zestawienie.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/03/15/undertale-lands-on-xbox-game-pass-march-16/
YouTube.com

Tagi: Genesis Noir undertale Xbox Xbox Game Pass xbox one xbox series x|s