Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2021 20:12
The Falcon and the Winter Soldier
681V

The Falcon and The Winter Soldier na ostatecznym zwiastunie. Szykuje się ważna historia dla losów MCU

Marvel pokazał finalny zwiastun „The Falcon and The Winter Soldier”, który przygotowuje widzów na zbliżającą się premierę. Początek historii zostanie opublikowany w najbliższy piątek, a najnowszy zwiastun pokazuje kilka efektownych scen.

4 faza Marvel Cinematic Universe wciąż nie wystartowała, ale MCU jest rozwijane przez przygody podzielona na odcinki – po ciekawym „WandaVision” (przeczytajcie naszą recenzję), nadszedł czas na „The Falcon and the Winter Soldier”. Początek historii przygotowanej dla Disney+ zostanie opublikowany w najbliższy piątek.

Marvel przedstawił już ostateczny zwiastun kolejnego serialu – „Falcon i Zimowy Żołnierz” mogą w bardzo ciekawy sposób rozbudować wydarzenia z MCU. Jak wiadomo to właśnie oni posiadają tarczę Kapitana Ameryki, a sama opowieść rozgrywka się po akcji z trzeciej fazy.

Kto tym razem sięgnie po artefakt jednego z najważniejszych Avengersów? Opcji jest kilka, ale mam wrażenie, że „The Falcon and The Winter Soldier” ma szansę w naprawdę interesujący sposób rozszerzyć nasze doświadczenie i przygotować fanów na kolejne historie.

Według planów, „Black Widow” zadebiutuje w maju – film jest na dobrej drodze, by w końcu trafić na wielki ekran.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Marvel Cinematic Universe MCU The Falcon and the Winter Soldier