Iza Łęcka Iza Łęcka 15.03.2021 12:54
Cruella Disney - The Future
680V

Cruella promowana przez Disney. Zwiastun pokazuje genezę antagonistki

Do premiery filmowego prequela „101 dalmatyńczyków” pozostało coraz mniej czasu, dlatego Disney zaprasza na następny zwiastun przedstawiający „Cruellę”. Na materiale zobaczycie kilka wydarzeń, które sprawiły, że młoda projektantka zmieniła swoje oblicze.

Korporacja Myszki Miki długo czekała z promocją „Cruelli”, o której słyszeliśmy już w 2016 roku, tymczasem premiera filmu poświęconego kolejnej wielkiej antagonistce Disneya odbędzie się 28 maja - historia powinna szczególnie zainteresować fanów „101 dalmatyńczyków”. Filmowy gigant kontynuuje strategię przyjętą przy znakomicie odebranej „Czarownicy” z Angeliną Jolie w roli głównej, gdzie został przedstawiony prequel bajki „Śpiąca królewna". Tym razem opowieść skupi się na latach 70. ubiegłego wieku i młodej uzdolnionej Estelli, która pragnie zostać sławną projektantką. Całość obrazu będzie utrzymana w stylu punk rock.

Co się wydarzyło, że młoda artystka stała się Cruellą DeMon? Okazuje się, że pomimo najszczerszych chęci spełnienie marzeń nie zawsze bywa łatwe. Traf jednak chce, że bohaterka wkupuje się w łaski sławnych i bogatych, a pewna gwiazda rocka powierza jej zadanie stworzenia niesamowitej kreacji. 

Już na pierwszym zwiastunie zobaczyliśmy Emmę Stone w całej okazałości, natomiast u jej boku na ekranie staną Emma Thompson, Joel Fry oraz Paul Walter Hauser. Za reżyserię „Cruelli" odpowiada Craig Gillespie ( „Miłość Larsa”, „Czas próby”). W najnowszym zwiastunie ponownie możemy spojrzeć na zmieniające się oblicze głównej postaci. Jakie wydarzenia sprawią, że Estella znienawidzi dalmatyńczyki i stanie się ucieleśnieniem zła? Przekonamy się już w maju.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 101 dalmatyńczyków cruella Disney trailer zwiastun