Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2021 14:12
Cruella Disney
1531V

Cruella na zwiastunie. Emma Stone w nowym filmie Disneya

Disney właśnie zaprezentował pierwszy zwiastun filmu zatytułowanego „Cruella”. Jest to kryminalna komedia, w której zobaczymy Emmę Stone – znana aktorka wcieli się w młodą projektantkę z obsesją na punkcie psich skór.

Disney coraz śmielej odświeża swoje znane historie i pod koniec maja w kinach ma pojawić się „Cruella”. Jest to zupełnie nowa prezentacja głównej antagonistki „101 dalmatyńczyków” – tym razem poznamy młodą projektantkę mody, która chce przygotowywać kolejne kreacje korzystając z psich skór.

Akcja kryminalnej komedii została osadzona w latach 70., gdy tytułowa Cruella jest jeszcze młodą projektantką i podczas kolejnych scen będziemy obserwować, jak kobieta coraz chętniej chce przygotowywać kolejne prace korzystając z między innymi skór dalmatyńczyków. Historia pokaże, jak rodzi się „bezwzględna i przerażająca legenda”.

Bardzo długo czekaliśmy na pierwszy zwiastun filmu, ale wiele na to wskazuje, że Disney faktycznie chce w następnych miesiącach wrzucić produkcję na wielki ekran. W swoim czasie pojawiły się plotki o przełożeniu premiery lub nawet zaoferowaniu historii przez Disney+, ale aktualnie korporacja nie potwierdza tych doniesień.

Pozostając w temacie filmów – sprawdźcie nasze recenzje „Mapa maleńkich wspaniałości” i „Twoje ciało, twoja walka”. Zerknijcie także na listę najbardziej wyczekiwanych tytułów 2021 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: cruella Disney film trailer