GTA 5 Remake na zwiastunie. Gracze są zachwyceni „next-genową i oszałamiającą wizją” od fanów

Gry
8999V
GTA 5 Remake na zwiastunie. Gracze są zachwyceni „next-genową i oszałamiającą wizją” od fanów
Wojciech Gruszczyk | 12.03.2021, 20:36

Nie potwierdziły się plotki dotyczące prezentacji GTA 5 w wersji na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S, więc sytuację wykorzystali autorzy GTA 5 Remake. Projekt powstaje od kilku miesięcy i najnowsza wersja zbiera pochwały od wielu graczy.

Rockstar wciąż nie zaprezentował pełnego zwiastuna GTA 5 zmierzającego na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Tytuł ma trafić na trzecią generację w 2021 roku, ale twórcy wciąż nie potwierdzili, kiedy możemy spodziewać się nowego wydania.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ciszę związaną z oficjalnym projektem przerywają fani, a dokładnie NB.Design, czyli grupa projektantów 3D, którzy są wielkimi sympatykami GTA. To właśnie oni zajmują się pełnym odświeżeniem Grand Theft Auto 5, a swój projekt określają jako „GTA 5 Remake”.

Twórcy podkreślają, że ich propozycja to „coś więcej niż modyfikacja”, ponieważ zajmują się odnowieniem tekstur, poprawiają efekty światła i zamierzają znacząco rozbudować GTA 5. Gracze mogą zdobyć Wczesny Dostęp do GTA 5 Remake – taka przyjemność została wyceniona na 10 dolarów.

Praca NB.Design zbiera pochwały od społeczności, ponieważ autorzy znacząco podkręcają oprawę i dbają o wydobycie z Grand Theft Auto 5 nowej jakości. Co sądzicie o tym projekcie?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-gta-4-gets-the-graphical-overhaul-it-deserves-in-stunning-next-gen-20201216

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper