Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2021 19:03
W World of Tanks pojawił się G.I. Joe
515V

W World of Tanks pojawił się G.I. Joe i ruszył sezon Flashpoint. Wargaming przedstawia atrakcje

Wargaming nie marnuje okazji i deweloperzy ponownie rozbudowują popularne czołgi. Twórcy zadbali o nowości na PC oraz konsole, tak by gracze ze wszystkich platform mogli uczestniczyć w ciekawych wyzwaniach. Sprawdźcie szczegóły sezonu Flashpoint oraz akcji z G.I. Joe.

Wargaming kontynuuje 7. urodziny konsolowego World of Tanks i z tego powodu na serwerach wystartował kolejny sezon rozgrywek. Flashpoint będzie trwać do 26 kwietnia i gracze mają szansę zdobycia nowego polskiego czołgu, kamuflaży, materiałów eksploatacyjnych, dni konta premium i wiele więcej.

Twórcy podkreślają, że atrakcje czekają na wszystkich czołgistów, ponieważ każdy gracz (nawet bez Przepustki Sezonowej) może zdobyć polski czołg – 50TP Prototype. Dodatkowo za każdy ze 100 poziomów wyzwania czeka złoto, srebro, mnożniki doświadczenia, dowódcy czy ekskluzywne emblematy Flashpoint. Jeśli jednak macie na koncie Season Pass to możecie otrzymać także czołgi Type 59-11, T-100, a nawet T77 z unikatowym wyglądem. Na szczycie wyzwania czeka kolejny polski czołg – CS-52 LIS oraz Edmund Orlik jako dowódca, sławny polski czołgista.

W kwietniu w konsolowym World of Tanks pojawi się także nowa linia polskich czołgów średnich – zaczynać się one będą od poziomu V czyli DS PZlnz., CS 44, CS 53, CS 59, a zwieńczeniem będzie czołg CS63 na poziomie X. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun atrakcji.

Jeśli natomiast gracie w czołgi na PC, to możecie zapoznać się z G.I. Joe, który trafił do gry z Cobrą. Twórcy zadbali o dwa specjalne style 3D: pierwszy dla czołgu TS-5 (drużyna G.I. JOE), a drugi dla T-54 prototyp (Cobra). W grze znajdziemy także legendarne naklejki z G.I. JOE, M.O.B.A.T. i Cobra H.I.S.S.

Tak prezentują się szczegóły udostępnione przez deweloperów:

„G.I. JOE to jedne z najpopularniejszych na świecie figurek akcji. Generacje dzieci na całym globie bawiły się nimi i brały udział w konflikcie pomiędzy elitarną drużyną komandosów, a organizacją Cobra, międzynarodową siecią przestępców. Niezliczone ilości bitew zostały stoczone przy użyciu plastikowych figurek (często dowodzonych przez dzisiejszych czołgistów w World of Tanks), które uzyskały status kulturowego fenomenu.

Od 15 marca startuje nowa przepustka sezonowa w World of Tanks PC. Warto przypomnieć, że każdy czołgista dostaje podstawową, darmową wersję, jest również opcja ulepszona, dodatkowo płatna. Czwarty sezon potrwa do 15 czerwca i zaoferuje kilka ulepszeń w stosunku do poprzednich edycji. Tym razem czekają 3 rozdziały, po 50 misji każdy, a główną nagrodą za ukończenie każdego z nich będą unikatowe style 3D dla Object 705A, T110E3 i czołgu średniego 121. Tym razem punkty do przepustki sezonowej można zdobywać w różnych trybach gry czyli w bitwach losowych, rankingowych, w stalowym łowcy oraz poprzez wyzwania dzienne. ”

Stalowy Łowca, tryb battle royale w World of Tanks, będzie dostępny w pozycji do 21 marca. Studio postanowiło zaszaleć i tym razem wariant zabawy nie ma własnego postępu – zamiast tego progresja jest połączona z Przepustką Sezonową.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks