Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2021 13:38
Resident Evil: Infinite Darkness
1432V

Resident Evil: Infinite Darkness ze świetnym połączeniem z Resident Evil 2. Aktorzy powracają

Netflix przypomina widzom o „Resident Evil: Infinite Darkness”. Już wkrótce na platformie pojawi się serial animowany, który zostanie w ciekawy sposób połączony z produkcją Capcomu. Aktorzy z Resident Evil 2 powrócili w nowej opowieści.

Zapowiedź „Resident Evil: Infinite Darkness” odbyła się w zeszłym roku, ale nadal czekamy na pełny zwiastun produkcji. Netflix zdążył już przedstawić bohaterów, jednak dopiero teraz potwierdzono bardzo ważny szczegół – projekt streamingowego giganta został połączony z odświeżonym Resident Evil 2.

Netflix na początku opublikował niezły plakat, który przypomniał, że animacja zostanie udostępniona w 2021 roku – według plotek firma planuje zapewnić historię w okolicy premiery Resident Evil Village, ale nie mamy aktualnie w tym temacie potwierdzenia.

Platforma następnie ujawnił, że w „Resident Evil: Infinite Darkness” usłyszymy głosy Nicka Apostolidesa i Stephanie Panisello, którzy pracowali z Capcomem przy Resident Evil 2 Remake. Jest to ciekawe połączenie.

Wkrótce powinniśmy otrzymać kompletne szczegóły dotyczące „Resident Evil: Infinite Darkness” – wraz z pełnym zwiastunem przygotowującym widzów na premierę.

Źródło: Twitter: NXOnNetflix

Tagi: Capcom Netflix Resident Evil Resident Evil: Infinite Darkness