Roger Żochowski Roger Żochowski 12.05.2012 18:19
DARK - zapowiedziano skradankę o wampirach
1622V

DARK - zapowiedziano skradankę o wampirach

Kalypso Media być może nie jest znane zbyt dobrze  konsolowym graczom, ale wygląda na to, że firma chce zaznaczyć mocnym akcentem swoją pozycję na rynku. Niedawno zapowiedziała, że pracuje nad skradanką, w której główne role odegrają... wampiry.

xxxxx

 

DARK, bo taki oryginalny tytuł nosi ta produkcja, ma pojawić się na rynku na początku przyszłego roku. Jej głównym bohaterem będzie Eric Bane, wampir z amnezją, który pewnego, pięknego dnia budzi się w barze w towarzystwie innych krwiopijców, nie mając pojęcia kim tak naprawdę jest i co tu robi. Jednym słowem - standard.
 

Rozgrywka skupi się na cichej eliminacji naszych przeciwników (policjanci, oddziały specjalne, inne wampiry itd.), a poznając kolejne strzępki scenariusza dowiemy się nieco o przeszłości Erica. Do naszej dyspozycji oddanych zostanie szereg nadprzyrodzonych zdolności, w tym możliwość teleportacji. Nie zabraknie też elementów RPG, takich jak rozwój postaci i rozmowy z napotkanymi po drodze NPC-ami.
 

Dorzućcie do tego kreskówkową oprawę, osadzenie akcji gry w niedalekiej przyszłości (futurystyczne budynki, zamki, muzea), oraz system walki pozwalający na wyprowadzanie ataków specjalnych. Nie ocenia się książki po okładce, ale ja póki co nie widzę w tej produkcji potencjalnego hitu. Premiera zaplanowana została jednak dopiero na poczatek przyszłego roku, więc wiele może się jeszcze zmienić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: dark Kalypso Media