Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2021 19:33
Skyrim Special Edition + Fallout 4 GOTY Bundle w sklepie Microsoftu
1561V

Skyrim Special Edition + Fallout 4 GOTY Bundle w sklepie Microsoftu. Zestaw powinien trafić do Xbox Game Pass

Microsoft może już w najbliższy piątek przedstawić graczom zestaw składający się ze Skyrim Special Edition oraz Fallout 4 GOTY. Pakiet gier wylądował w sklepie Microsoftu i pewnie jeszcze w tym tygodniu produkcje trafią do Xbox Game Pass.

Microsoft w tym tygodniu potwierdził przejęcie Bethesdy i Phil Spencer ujawnił ważną wiadomość – wkrótce do Xbox Game Pass trafi więcej gier przejętej korporacji. Nadal czekamy na pełną listę, ale gracze znajdują kolejne pozycje, które wkrótce powinny zostać dodane do katalogu usługi.

Teraz w sklepie Microsoftu dostrzeżono Skyrim Special Edition + Fallout 4 G.O.T.Y Bundle (PC) – jest to trochę dziwny pakiet, ale pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie zapoznają się z najnowszym Falloutem lub wiecznym Skyrimem. Trzeba jednak pamiętać, że Skyrim jest aktualnie dostępny w Xbox Game Pass na konsolach.

Podobnie jak w przypadku The Evil Within, przedstawiony bundle ma zadebiutować w sklepie Microsoftu już w najbliższy piątek. Wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły – w zasadzie korporacja nie ma już dużo czasu na przedstawienie pełnego zestawienia pozycji.

Źródło: Twitter: Nibellion

Tagi: Bethesda Fallout 4 GOTY Bundle Skyrim Special Edition Skyrim Special Edition + Fallout 4 GOTY Bundle Xbox xbox game pass