Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2021 16:35
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
1152V

Wojownicze Żółwie Ninja powracają. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge zapowiedziane

Już wkrótce na rynek powrócą Wojownicze Żółwie Ninja. Dotemu zapowiedziało właśnie Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge i na dobry początek pokazano zwiastun, który skrywa kilka fragmentów rozgrywki. Zobaczcie materiał.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to staroszkolny beat'em'up z zupełnie nową historią i za produkcję odpowiada studio Tribute Games (Mercenary Kings), a wydawcą jest Dotemu (Streets Of Rage 4). Deweloperzy zapewnią nowe mechaniki rozgrywki oraz czteroosobową kooperację.

Produkcja czerpie garściami z klasycznych przygód Wojowniczych Żółwi Ninja i propozycja ma trafić szczególnie w gust graczy, którzy liczą na klasyczny gameplay z kilkoma ulepszeniami. W samej historii nie możemy oczekiwać cudów – ekipa powraca, by pokrzyżować plany Shreddera.

Wydawca nie zdradza jeszcze daty premiery, ale Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ma zadebiutować „wkrótce”. Pozycja będzie dostępna na konsolach oraz komputerach osobistych, jednak na pełne szczegóły musimy zaczekać.

Sprawdźcie poniższy zwiastun do końca, ponieważ autorzy Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge pokazują kilka ujęć z rozgrywki – studio potwierdziło, że podczas przygotowania Leonardo, Raphaela, Michelangelo i Donatello inspirowano się klasycznym projektem żółwi z 1987 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Teenage Mutant Ninja Turtles Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge wojownicze żółwie ninja